Kuzey Ay Düğümü 11. EVDE Güney Ay Düğümü 5. EVDE

Cu, 07/29/2022 - 01:22 tarihinde admin tarafından gönderildi

Bu yerleşim, ruhunuzun kendinizden daha büyük bir şeyin parçası olarak ve hayata güvenmeyi öğrenerek büyüyebileceğini gösterir.

Bu, düğüm ekseninin kolay bir konumu değildir. Bireyselliğiniz ve uyum sağlama yeteneğiniz arasında güçlü bir çatışma var . Geçmişte, merkezi yeri almaya çalışan çok baskın bir kişiliktiniz. Aynı zamanda, geri adım atmanız ve grubun kurallarına uymanız zor.

Arkadaşlık için can atıyor olsanız bile, 11. evdeki kuzey ay düğümü, geçmişte hiçbir arkadaş çevresine iyi uymadığınızı gösteriyor. 11. evdeki birçok kuzey düğüm insanı, çocuklar ve genç yetişkinler olarak yalnızdır. Sosyal beceriler geliştirmeniz ve bir grubun parçası olmayı öğrenmeniz zaman alır. Diğer insanların fikirlerini takip etmeyi genellikle zor buluyorsunuz.

11. evdeki kuzey ay düğümü, Kova burcundaki kuzey ay düğümüne benzer.

Astrolojide on birinci evdeki kuzey düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

11. Evde Kuzey Düğümü ve 5. Evde Güney Düğümü

Doğum haritasındaki düğüm ekseninin bu konumundan ne beklenir?

Güney ay düğümü evi, hangi bilinçsiz eğilimlere sahip olduğunuzu ve geçmişte çok iyi yapmayı öğrendiğiniz şeyleri gösterir. Ay düğümlerini geçmiş yaşamlarınıza atıfta bulunarak yorumlayabilirsiniz, ancak reenkarnasyona inanmıyorsanız, bu yaşamdaki ilk yıllarınız olarak da yorumlayabilirsiniz.

5. evde güney düğümü olan kişiler genellikle birey olarak parlarlar. Geçmişte asil bir tavır geliştirdiniz ve muhtemelen birçokları tarafından hayran olduğunuz bir pozisyonunuz vardı. 11. evde kuzey düğümü olan bazı insanlar aristokrat bir geçmişe sahiptir.

Bu yerleşim, hayattan nasıl zevk alacağını bilen ve eğlenmek isteyen son derece yaratıcı bir kişiyi önerir . 11. evdeki kuzey ay düğümü insanları genellikle eğlenceli, neşeli ve etrafta olmaktan keyif alan kişilerdir. Aynı zamanda, insanlar kendilerine özel bir ilgi göstermediğinde bunu zor bulabilirler.

Bireysellik ve kitle içinde yalnızca meçhul bir nokta olduğunuz daha büyük bir şeyin parçası olma soruları, beşinci ev ve on birinci ev hakkında konuşurken anahtardır. Doğum haritasındaki bu yerleşim ile bireyselliğinizden vazgeçmek kolay değil. Geçmişte bir şekilde göze çarpıyordunuz ve ilgi odağı olmadığınız durumlar sizin için zorlayıcı olabilir.

11. evdeki kuzey ay düğümü, bu yaşamda, topluluğunuza nasıl yardım ettiğinize daha fazla odaklanmanız gerektiğini gösteriyor. Topluma katkı, on birinci evin önemli bir anahtar kelimesidir. Bu yerleşime sahip insanlar kendilerine daha fazla odaklanma eğilimindedir ve diğer insanların bireyselliğini tanımayı öğrenmeleri gerekir . Dünyaya başkalarının bakış açısından bakmak, daha net görmenize yardımcı olabilir.

Farklılıkları takdir etmek, ruhunuzun büyümesine yardımcı olur. On birinci ev ve Kova, tamamen farklılıklar ve başkalarında güç bulmakla ilgilidir . Tüm insanlara değer vermeyi öğrenerek, başkalarıyla değil, aynı zamanda kendinizle de bağlantı kurmayı öğrenirsiniz.

11. Evdeki Kuzey Düğümü

Arkadaş edinmekte zorlanırken, aynı zamanda başkalarından onay almak için can atıyorsunuz. 11. evdeki kuzey düğümü insanlar genellikle kimliklerinin başkalarının kendileri hakkında ne düşündüklerine bağlı olduğunu hissederler.

11. Evde kuzey ay düğümü olan insanlar, arkadaşlık ve bir gruba ait olmak için can atarlar, ancak genellikle kendi başlarınadırlar. Ben geçmişim, yalnız başına çok zaman geçirdin ve sosyal becerilerinin gelişmemiş olması da söz konusu olabilir.

Bu pozisyon uzlaşma isteksizliğine işaret ediyor. Bu yerleşimle başkaları için fedakarlık yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

İşleri kendi bildiğin şekilde yapmakta ısrar ediyorsun, bir topluluğa uyum sağlamanı zorlaştıran şey. 11. evde kuzey düğümü olan insanlar çok inatçı olma eğilimindedir . Diğer kişinin bakış açısını görmek onlar için zordur.

Bu yerleşimin olumsuz tezahürü, kendini tehdit altında hissettiğinde kibirle tepki vermektir. Dramaya dahil olma eğilimi vardır . Canın yandığında bunu herkese anlatacaksın. Doğum haritasında 11. evdeki kuzey ay düğümü ile duygusal bir tepki vermeden olayları gözlemleyebilmek önemli bir yaşam dersidir .

11. evdeki kuzey ay düğümü kendini güvensiz ve bitkin hissettiğinde, çocukça davranma eğilimi gösterir. 11. evde kuzey ay düğümünüzü takip edemezseniz ve güney ay düğümünüze geri dönerseniz övünen ve benmerkezci olabilirsiniz.

En yoğun büyüme, başkalarına verebileceğinizi aramaya başladığınızda, başkalarına bir hizmet yerinden yaklaştığınızda gerçekleşir. Renkli, yaratıcı yönünüz herhangi bir topluluk için büyük bir varlık olabilir. 5. evdeki ustalığınızı akranlarınızın iyiliği için kullanmayı öğrenirseniz, birçok insana yardım edebilirsiniz.

11. evdeki kuzey ay düğümü, ruhunuzun paylaşarak büyüyebileceğini gösterir. Fikirleri, eğlenceyi, anıları paylaşmak.

Doğum haritasındaki bu yerleşim, aşk ilişkilerinin sizin için önemli olduğunu gösteriyor. Geçmişte çok sayıda tutkulu ilişkiniz oldu ve bu yaşamda da buna yönelik güçlü bir çekim hissediyorsunuz. Aşk ilişkilerini özgüveninizi artırmanın bir yolu olarak kullanma eğilimi vardır . 11. evdeki kuzey ay düğümü, sevildiğini hissetmek için cinsellikte onay aramanızı önerir.

https://advanced-astrology.com/

 

 

 

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler