Kuzey ay Düğümü Akrep

Çar, 07/27/2022 - 22:05 tarihinde admin tarafından gönderildi

KUZEY AY DÜĞÜMÜ AKREP BURCUNDA

Akrep, en kötü şöhretli olmasa da, Zodyak'ın en kötü şöhretli işaretlerinden biridir. Yoğunluğu ve derin dönüşüm gücü ile bilinir. Doğum haritanızda kuzey ay düğümünüz Akrep'teyse ne olur ?

Bu yazıda Ay'ın düğümlerinin bu konumuna daha yakından bakacağız. Akrep burcundaki kuzey ay düğümü ile konfor ve kriz ile sizin ve benimki arasında güçlü bir karşıtlık vardır. Bu kesinlikle zorlu bir yerleşim olabilir! Özellikle gençken, hayatınızı olması gerektiğinden daha zor hale getiriyorsunuz.

Bu yaşamda, hedeflerinize ulaşmanın daha hızlı, daha etkili yolları olduğunu ve hayatın her zaman zor olmak zorunda olmadığını öğrenebilirsiniz . Bununla birlikte, işleri kendi yönteminizle yapmayı tercih ettiğiniz ve genellikle başkalarının tavsiyelerini görmezden geldiğiniz için bunu fark etmeniz çok zaman alır.

Akrep kuzey düğümüne sahip insanlar genellikle başkalarına güvenmeyi ve yardım istemeyi çok zor bulurlar . Her zaman kendilerine güvenmek isterler. Geçmişte maddi mülkler kendilerini güvende ve güvende hissettiriyordu ve kendilerinin ve sevdiklerinin geçimini sağlamaktan gurur duyuyorlardı. Bu yaşamda, inandıklarından daha becerikli olduklarını ve sıfırdan başlamaları gerekse bile geri dönebileceklerini anlamaları gerekir. Başkalarının yardımıyla, başlarına ne gelirse gelsin, hedeflerine daha kolay ulaşabilirler.

Bir Akrep Kuzey düğümü ile rahatlık ve istikrar istersiniz, ancak değişimin tek sabit olduğunu ve dönüşüm sürecinin asla durmadığını kabul etmeniz gerekir .

Akrep burcundaki kuzey ay düğümü, otomatik olarak güney ay düğümünüzün Boğa burcunda olduğu anlamına gelir. Bir Akrep kuzey düğümü, sekizinci evde kuzey düğümüne sahip olmaya biraz benzer.

Akrep burcundaki kuzey ay düğümünün astrolojideki anlamı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Akrep Kuzey Düğümü Yaşam Dersleri

Bu hayattaki temel hayat dersleriniz nelerdir?

Doğum haritanızda Akrep burcundaki kuzey ay düğümü ile ruhsal olarak büyümek için öğrenmeniz gereken en önemli şeylerden bazıları şunlardır:

  • değişiklikleri benimsemek
  • değerinizin içsel olduğunu öğrenin
  • yardımı kabul et
  • Paylaş
  • Başkalarının hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğinize odaklanın
  • artık sana hizmet etmeyeni bırak, eğer büyümüşsen tenini alır
  • çok çalışmak yerine akıllı çalışmayı öğrenin

Akrep'te Kuzey Düğümü ve Boğa'da Güney Düğümü

Ay düğümleri her zaman birbirinin tam karşısındadır. Kuzey ay düğümünüz Akrep'teyse, güney ay düğümünüz Boğa'da demektir. Geçmişte, Akrep'in özelliklerini geliştirmemişken Boğa'nın enerjisi size çok tanıdık geldi. Şimdi ve gelecekte, bu enerjiyi nasıl kullanacağınızı öğrenecek ve Akrep'in özelliklerini kendinizde bulacaksınız.

Güney ay düğümü Boğa'da olan kişiler, istikrara güçlü bir şekilde bağlıdırlar . İstikrar yaratmak ve sürdürmek, hayatlarının ilk bölümünde en büyük önceliğidir. Geçmişte, servet inşa etmek ve rahat bir yaşam tarzı sürdürebilmek için çok çalıştılar. Tedbirlidirler ve bir hamle yapmadan önce iki kez düşünürler. Çalışma ve yaşama yaklaşımları düşük risklidir ve sıkı çalışmayı, sebat etmeyi ve tutarlılığı tercih ederler.

Güney ay düğümü Boğa burcundayken, zenginlik elde etmek için güçlü bir dürtünüz var. Dünyada kendinizi güvende hissetmeniz için finansal istikrar sizin için çok önemlidir. Aşırı durumlarda, bu pozisyon çok vurgulanmış sahiplenmeyi önerebilir. Senin olana tutunursun. Bazı nedenlerden dolayı, bu insanlar bazen varlıklarını kaybederler ve başkalarının desteğine güvenmek zorunda kalırlar. Akrep burcundaki kuzey ay düğümü insanının yardım istemesi ve kabul etmesi çok zordur.

Kendine güvenmeye alışmışsın. Kendinize hizmet etmekten ve mükemmel bir iş yapmaktan gurur duyuyorsunuz. Boğa burcundaki güney ay düğümü genellikle geçmişte hayatta kalmak için çok çalıştığınızı gösterir. Bu genellikle kendinizi güvende hissetmek için eşyalarınızı yığmanız gereken bir zihniyete yol açar. Bu pozisyondaki insanlar genellikle çok materyalisttir ve özellikle gençken maddi güvenlik onların en büyük hedefidir. Sahip olduğunuz şeylere çok güçlü bir şekilde bağlısınız. Sınırlarınız güçlü ve birisi onları ihlal ederse bunu hafife almıyorsunuz.

Akrep'teki kuzey düğümü ve Boğa'daki güney düğümü, sizin olanı erken öğrendiğinizi ve istediğinizi nasıl elde edebileceğinizi gösterir. Paylaşmak konusunda isteksizsiniz. Eşyalarınız sizin için çok önemli, etrafınızı kaliteli parçalarla sarmanın keyfini çıkarın. Bu yerleşime sahip çoğu insan iyi yemeklerin, yüksek kaliteli malzemelerin, güzel bir evin tadını çıkarır ve çok şehvetlidirler. Duyularınız rafine ve her şeyin en iyisine sahip olmak istiyorsunuz.

Akrep burcundaki kuzey ay düğümü, ihtiyaçlarınızın ne zaman karşılandığını ve gerçekte ne kadarına ihtiyacınız olduğunu öğrenmeniz gerektiğini ve gerisi için endişelenmemenizi önerir. Maddi dünyayla güçlü bir şekilde bağlantılısınız ve Akrep burcundaki kuzey düğümü, gelecekte yaşamın mistik tarafına odaklanarak büyüyebileceğinizi gösterir. Aşkın deneyimler, kendinizi ve dünyayı çok daha derin bir düzeyde anlamanıza yardımcı olur.

Maddi servete odaklanmaktan uzaklaştığınızda (elbette, güney düğümümüzü tamamen terk etmiyoruz, sadece giderek daha az önemli hale geliyor), güçlü içgörü kazanma yeteneğine sahipsiniz. Yetenekli bir araştırmacı ve araştırmacısınız. Akrep'in enerjisinden yararlanmayı öğrendikten sonra , sorunun köküne inebilir ve nasıl çözüleceğine dair kapsamlı bir plan oluşturabilirsiniz.

Kriz, Akrep burcunun kaçınılmaz bir parçasıdır. Akrep burcundaki kuzey ay düğümü, her şeyi kaybettiğiniz anlarda, ona daha iyi bir şey elde etmek için bir fırsat olarak bakmayı öğrendiğinizi önerir. Son derece güçlü bir insansınız, ancak gücünüzü bulmanın yolu genellikle çok acı vericidir. Travmatik deneyimler size düşündüğünüzden daha güçlü olduğunuzu öğretir. Akrep, yenilenmenin işaretidir ve Akrep'teki kuzey ay düğümü, hayatınızda birçok kez anka kuşu gibi yükselebileceğinizi gösterir.

Güney ay düğümü Boğa burcunda olan kişilerin, ne pahasına olursa olsun kaderlerinin efendisi olmak istedikleri için kontrolü bırakmaları çok zordur.

Kuzey ay düğümünün bu yerleşimi, ne kadar çok verirseniz o kadar çok alacağınızı gösterir . Bu insanlar genellikle gelecekleri hakkında endişelenmeyi bıraktıklarında ve başkalarının istedikleri geleceği yaratmalarına yardımcı olduklarında başarıya ulaşırlar. Genellikle çeşitli alanlarda yetenekli danışmanlardır. Örneğin, bir pazarlama danışmanı olarak, başkalarının işlerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz ve karşılığında onlar da sizin başarılı olmanıza yardımcı olur. Sinerji ve simbiyoz, bu yaşamda ilerlemenize yardımcı olan şeylerdir.

Akrep'te Kuzey Düğümü

Akrep burcundaki kuzey ay düğümü , kendinizde güç bulmanız gerektiğini gösterir . Değerli olan eşyalarınız değil, insan olarak sizsiniz. Hayat genellikle bu insanlara öngörülemeyen zorluklar çıkarır. Akrep burcundaki kuzey ay düğümü, ruhunuzun krizlerle büyüdüğünü gösterir. Bu süre zarfında, artık size hizmet etmeyen her şeyi bırakmalısınız.

Akrep'te kuzey düğümü olan insanlar daha açık fikirli olmalıdır. Son derece inatçı olabilirler. Bunun olumlu yanı, güçlü bir iradeye sahip olmaları ve bir kez karar verirlerse her şeyi başarabilecekleridir. Aynı zamanda, bazen yolculuğu kolaylaştıracak olsa da, bu insanların başkalarının önerilerine açık olmaları zordur.

Akrep burcundaki kuzey ay düğümü ile ilgili en önemli hayat derslerinden biri paylaşmaktır . Sadece maddi kaynaklarını paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda enerjilerini ve içsel benliklerini de paylaşırlar. Bu yerleşim, yüzeyde güvenilir, ancak derinlerde, açılmaktan korkan, çekingen bir insan olduğunuzu gösterir.

Akrep'te kuzey düğümüne sahip çoğu insan, yakın ilişkiler ister. Aynı zamanda savunmasız kalmaktan ve bağımsızlıklarını kaybetmekten korkarlar . Bu insanlar için taahhütte bulunmak zordur ve özellikle bir ilişkide eşit olarak almak ve vermek zordur.

Kuzey ay düğümü Akrep burcunda olan kişiler genellikle gençken cinsellikle mücadele eder. Samimi bir düzeyde bağlantı kurmayı çok arzularlar, ancak bundan da korkarlar. Bu yaşam alanı genellikle zamanla iyileşir. Bir ilişkide güven sizin için çok önemlidir ve onunla seksten zevk alabilmek için eşinize tamamen güvenmeniz gerekir.

Grafiğin geri kalanına bağlı olarak, kuzey ay düğümü Akrep'te olan insanlar , güçlerini ve durum üzerindeki kontrollerini kaybettiklerinde yoğunluktan ve deneyimlerden korkarlar . Her zaman yerde sağlam durmak isterler. Boğa yavaş ve istikrarlı gitmeyi tercih ederken, Akrep kafasını kaybeder ve her şeyi içine alır. Derinlerde bir yerde Akrep'in yoğunluğuna çekilirsiniz ama aynı zamanda ondan korkarsınız.

Doğum Haritasındaki Ay Düğümleri

Ay düğümleri , Ay'ın yörüngesi ile Güneş'in algılanan yolu olan ekliptik arasındaki kesişme noktası olarak hesaplanır. Kuzey düğümü ve güney düğümü olmak üzere iki ay düğümü vardır ve bunlar her zaman doğrudan karşı karşıyadır.

Ay düğümleri astrolojide neden önemlidir?

Kuzey ay düğümü ve güney ay düğümü mevcut gök cisimleri olmasa da, doğum haritasında veya sinastri okumasında çok fazla bilgi sağlayabilirler. Düğümler astrolojinin çok önemli bir parçasıdır!

Kuzey ay düğümü, karmik görevlerinizle ilişkilidir. Ruhunuzun bu enkarnasyonda öğrenmek istediği temel yaşam derslerinin neler olduğunu gösterir. Kuzey ay düğümünün burcu, ruhsal gelişiminize hangi niteliklerin yardımcı olabileceğini açıklar ve evi, bu sürecin hangi yaşam alanında gerçekleşeceğini söyler. Doğum haritasında kuzey ay düğümüne açı yapan veya kavuşan gezegenler de önemlidir.

Diğer ay düğümü olan güney düğümü ise tam tersi anlama sahiptir. Güney ay düğümü geçmişinizle bağlantılıdır. Daha önce ne öğrendiğinizi ve nerede başarılı olduğunuzu gösterir. Güney ay düğümünün burcu ve evi genellikle sizin için çok kolaydır, herhangi bir çaba gerektirmezler.

Ay düğümlerinizi anlayarak, büyüme için bilinçsiz motivasyonu anlayabilirsiniz.

Astrolojide Burç Akrep

Akrep, çok az kişinin kayıtsız kaldığı bir işarettir. Bu işareti ya seversiniz ya da ondan nefret edersiniz, ancak içinizde güçlü duygular uyandırması zorunludur.

Akrep, Zodyak'ın sekizinci burcudur. Doğal haritada, sekizinci kriz, ölüm ve yenilenme evi ile bağlantılıdır. Akrep burcunun gezegen yöneticisi Plüton'dur. 1930'da Plüton'un keşfinden önce Akrep, Mars tarafından yönetiliyordu.

Akrep, yoğunluk, kriz, dönüşüm, yenilenme, yeniden doğuş ile ilişkilidir. Doğum haritalarında güçlü bir Akrep olanlar genellikle derin bir değişim geçirirler ve krizlere aşinadırlar. Bu, bu burcun en güçlü yönlerinden birine, nihai iyileştirme gücüne dönüştürülebilir - ki bu Akrep'in amacıdır.

Akrep burcunun olumsuz yönü, takıntılılık, kıskançlık, sahiplenme, kibirlilik, manipülasyon içerir.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.