Kuzey ay Düğümü Aslan

Çar, 07/27/2022 - 01:08 tarihinde admin tarafından gönderildi

KUZEY AY DÜĞÜMÜ ASLAN BURCUNDA

Bu yazıda Leo'daki kuzey düğümü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu konuma sahip insanlar, diğer şeylerin yanı sıra, bu yaşamda birey olarak parlamayı öğrenmelidir.

Kuzey ay düğümü ve güney ay düğümü astrolojide büyüleyici bir kavramdır. Bu noktaların yaşam amacınızı ve ruhsal olarak gelişmek için bu yaşamda ruhunuzun öğrenmesi gereken dersleri temsil ettiği söylenir.

Ancak Aslan burcundaki kuzey ay düğümü kolay bir yerleşim değildir. Burada düğüm erişimi olan insanlar genellikle sorunlarını kendi başlarına çözmek zorunda kalırlar. Geçmişte akranlarının yardımına güvenebilirlerdi ama şimdi onlarla tek başlarına yüzleşmeleri gerekiyor. Doğum haritasındaki bir Aslan kuzey ay düğümü, bir birey olarak gücünüzü bulmanız gerektiğini gösterir.

Aslan burcundaki kuzey ay düğümü aynı zamanda güney ay düğümünüzün Kova burcunda olduğu anlamına gelir . Bu konum, doğum haritasındaki kuzey ay düğümünün 5. evde olmasına biraz benzer.

Astrolojide Aslan burcundaki kuzey ay düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Aslan Yaşam Derslerinde Kuzey Düğümü

Aslan burcundaki kuzey ay düğümünüzle ilgili öğrenmeniz gereken en önemli hayat dersleri:

  • akranlarınızın desteği olmadan kendi başınıza başarılı olmak
  • iç kaynaklarınızı keşfetmek
  • gerçek benliğiniz olmak
  • yaratıcı kendini ifade etme
  • Risk almak
 

Aslan'da Kuzey Düğümü ve Kova'da Güney Düğümü

Aslan'daki kuzey düğümü ve Kova'daki güney düğümü, Aslan'a ve Kova'ya daha az odaklanmanız gerektiğini gösterir. Geçmişte bu burçla çok fazla deneyime sahip olduğunuz için Kova'nın enerjisi size çok tanıdık geliyor.

Kuzey ay düğümü Aslan'da olan insanlar coşku, cesaret ve yaratıcılık geliştirmelidir. Geçmişte, bu insanlar genellikle bir grubun parçası olarak var oldular. Bu yaşamda, birey olarak var olmayı ve sınırlarını tanımlamayı öğrenmek zorundadırlar.

Aslan burcundaki kuzey ay düğümü, başkalarının yanında olmayı sevdiğinizi gösterir. Farklı organizasyon ve derneklerin bir parçası olmaktan keyif alıyorsunuz. Aslan kuzey düğümü ile ekip çalışmasını ve başkalarının yanında olmayı seviyorsunuz. Sizin gibi düşünen insanlarla ağ kurma ve bağlantı kurma konusunda harikasınız. Ancak bazen başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne çok fazla dikkat ediyorsunuz. Grubun sizinle ilgili düşünceleri konusunda endişeli ve endişeli olma eğilimi vardır. Kova burcundaki güney ay düğümü, akran baskısına duyarlı olduğunuzu gösterir.

Aslan burcu kuzey düğümü, bireyselliğinizi sıklıkla bastırdığınız için kendinizi daha fazla ifade etmeniz gerektiğini önerir. Bu yaşamda, bazen grubunuzdan ihanet veya hayal kırıklığı yaratan davranışlar yaşarsınız. Bu sizi kendinizde güç bulmaya ve kendinize güvenmeyi öğrenmeye zorlar.

Düğüm ekseninin bu konumu bazen geçmişte uygun rol modellerinin eksikliğine işaret eder. Bir birey olarak nasıl var olacağınızı kendi başınıza bulmanız gerekir. Aslan burcundaki kuzey ay düğümü, başkalarıyla anlamlı ilişkiler kurmanız gerektiğini gösterir. Geçmişte, hem kendinizden hem de çevrenizdeki insanlardan kopuk hissettiniz. Kova, kişisel olmayan ilişkilerin işaretidir. Bu yerleşim, pek çok insana çok yakın hissetmediğinizi gösteriyor.

Kova burcundaki güney ay düğümü ile çok fazla özgürlüğe ihtiyacınız var ve bağımsızlığınız sizin için çok önemli. Başkalarıyla anlamlı ilişkiler kurmanız sizin için zor olabilir. Ayrıca, Kova'nın soğukluğunu değiştirerek Aslan'ın sıcak enerjisine de girmeniz gerekir.

Aslan, enerji ve coşku dolu bir ateş burcudur. Bu özellikleri geliştirmek, doğum haritasında bir Aslan kuzey ay düğümü için bir zorunluluktur. Kova burcundaki güney ay düğümü, geçmişte duygulara mantığı tercih ettiğinizi, ancak şimdi duygularınıza dikkat ederek ve onlara saygı duyarak büyüyebileceğinizi gösteriyor. Ruhunuz kendini özgürce ifade etmek istiyor. Bu yaşamda, aklınızı dinlemek yerine kalbinizin sesini dinleyerek önemli yaşam dersleri öğrenebilirsiniz. Cesur olmanın ve bazen risk almanın da zamanıdır.

Aslan'da Kuzey Düğümü

Aslan yaşam dersindeki anahtar kuzey düğümü, bireyselliğinizi geliştirmektir. Bu pozisyondaki insanlar genellikle gerçekte kim olduklarını bulmak için mücadele ederler. Kendinizi tamamen kabul etmek de önemlidir. Bu, doğum haritasında bir Aslan kuzey ay düğümü ile çok zaman alan bir süreçtir.

Gençken, Aslan burcundaki birçok kuzey ay düğümü insanının özgüveni düşüktür. Zaman geçtikçe kendinizi daha özgürce ifade etmeyi öğreniyorsunuz. Çözümü kendi başınıza bulmanız gerektiğinde yaşam olaylarını da yaşarsınız. Bu durumlar sizi kendinizde güç bulmaya zorlar.

Aslan kuzey düğümüne sahip birçok insan, daha sonraki yaşamlarında çok karizmatik hale gelir. Bu pozisyon ile ilgi odağı olmaktan keyif alırsınız. Aslan dramayı, oyunculuğu, başkalarını eğlendirmeyi seven bir burçtur. Doğum haritanızdaki kuzey ay düğümü ile, genellikle eğlenceli, eğlenceli ve iyi bir mizah anlayışınız var.

Bu pozisyonla ilgili ilginç olan şey, bireyselliğinizi benimsemeye başladığınızda, insanların genellikle sizi daha çok sevmeye başlamasıdır. Bu pozisyona sahip insanlar, topluluklarına büyük ölçüde yardımcı olabilir. Yaratıcılığınız ve bireyselliğiniz, bir topluluğun gelişmesine katkıda bulunabilir. Bu, astrolojide Leo'daki kuzey düğümünün en yüksek tezahürlerinden biridir. Aslan cömert bir burçtur ve bir Aslan kuzey düğümü ile yaşlandıkça paylaşmak ve geri vermek istersiniz.

Sevinciniz genellikle bu pozisyonla başkalarına neşe getirir. Kuzey ay düğümü Aslan burcunda olan kişilerin kendilerini mutlu eden şeyleri yapmaları önemlidir. İşinizle gurur duyuyorsunuz ve genellikle en iyisi olmak istiyorsunuz. Parlamayı ve övülmeyi seviyorsunuz, özellikle daha sonraki yaşamda. Bu pozisyonda köşede oturan gri bir fare değilsiniz.

Çok yetenekli olmalarına rağmen Aslan burcundaki kuzey ay düğümü insanının harekete geçmesi kolay değildir. Muazzam miktarda bilgi edindiniz ve bu pozisyonla öğrenmeyi seviyorsunuz. Ancak, pron olabilirsiniz

Aslan burcundaki bir doğum kuzey düğümünün olumsuz tezahürü, bencil ve benmerkezci olabilir. Bu burcun alt oktavını yaşıyorsanız, kibirli, övünen, bencil olabilir ve hayatınızda drama yaratabilirsiniz. Aslan enerjisi sizi iyimser ve arkadaş canlısı yapabilir, aynı zamanda boş, iddialı, kontrol edici, otoriter yapabilir. Söylemeye gerek yok, bu durumda başkalarının şirketinizden zevk alması zor.

Aslan burcundaki kuzey ay düğümü ile yaratıcı arayışlara zaman ayırmak harika bir seçimdir. Aslan, yaratıcılığın işaretidir. ve yaratıcılık bu pozisyonda sizin için hayati önem taşıyor. Yaratıcı yönünüzü benimsemek, kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olabilir. Geçmişte, bu pozisyona sahip insanlar genellikle kendilerini ifade etmek için çok az fırsata sahipti. Şimdi, bireyselliğinizin parlamasına izin verme zamanı. Sanat, müzik, oyunculuk, yazı bunu başarmanın harika bir yoludur. Bu aktiviteler amacınızı bulmanıza ve hayatınıza bir anlam kazandırmanıza yardımcı olabilir.

Size neşe getiren şeyi bulmak da çok önemlidir. Bu pozisyonda kendinizi tatmin ve mutlu hissettiren aktiviteler hayati önem taşır. Kariyeriniz bu kategoriye girmiyorsa, yapmaktan zevk aldığınız hobiler bulmanız çok önemlidir. Eğlenmek sizin için çok önemli.

Astrolojide Kuzey Düğümü

Astrolojide kuzey ay düğümü neden bu kadar önemlidir?

Doğum haritasındaki düğüm eksenini analiz ederek bir kişi hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Bir kişinin geçmişini ve geleceğini ve şu anda büyüme sürecinin hangi aşamasında olduklarını ortaya çıkarır.

Ama astrolojide kuzey ay düğümü ve güney ay düğümü nedir? 

Bu noktalar gerçekte yoktur. Kuzey düğümü ve güney düğümü, Ay'ın yörüngesi ile ekliptik arasındaki kesişme noktası olarak hesaplanan matematiksel noktalardır. Ayrıca Rahu ve Ketu olarak da adlandırılırlar. Ay düğümleri yaklaşık 18,6 yıllık bir yörünge periyoduna sahiptir. Bu aynı zamanda her burçta yaklaşık 18 ay geçirdikleri anlamına gelir.

Ay'ın düğümleri her zaman birbirinin tam karşısındadır. Örneğin, birinci evde güney ay düğümünüz Yay'daysa, kuzey ay düğümünüz yedinci evde İkizler'dedir.

Karmik astrolojide ay düğümleri özel bir öneme sahiptir. Onlar geçmiş yaşamlarınızla ve şu anki enkarnasyonunuzla ilişkilidir.

Geçmişinize gelince, güney ay düğümü zaten öğrendiklerinizi ve zaten çok iyi yaptığınız şeyleri ortaya çıkarır. Güney ay düğümü evi genellikle kolayca başarılı olabileceğiniz bir yaşam alanıdır. Sizin açınızdan minimum çaba gerektirir. Güney ay düğümünüzün işareti, hangi enerjinin size zaten aşina olduğunu da gösterir. Ancak, burada büyüme için daha fazla yer yok. Güney düğüm, konfor bölgenizi temsil eder.

Konfor alanınızdan ayrılmanın ve yeni bir şeyler öğrenmenin zamanı geldi. Bu yaşamda öğrenmeniz gerekenler, doğum haritasında kuzey ay düğümü ile temsil edilir. Bir şeyi ilk kez yaparken nadiren iyi yaparsınız. Kuzey ay düğümü genellikle başlangıçta çok mücadele ettiğiniz bir yaşam alanını temsil eder. Burada iyi olmak için çok çaba, deneme yanılma gerekiyor.

Ama kuzey ay düğümüyle ilgili iyi olan şey, bir kez hayatınızı onunla aynı hizaya getirmeye başlamanızdır. kendin hakkında gerçekten iyi hissediyorsun . Sezgisel olarak doğru yolda olduğunuzu hissediyorsunuz.

Doğum haritasındaki kuzey ay düğümünü analiz ederken, burcuna, evine ve haritanın geri kalanıyla oluşturduğu yönlere dikkat etmek önemlidir.

Astrolojide Aslan Burcu

Leo hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler nelerdir?

Bu işaret kesinlikle öğrenilmeyi seviyor!

Aslan, Zodyak'ın beşinci işaretidir. Doğal haritada neşe evi olan 5. ev ile ilişkilidir. Leo'nun gezegen yöneticisi Güneş'tir.

Aslan, ilgi odağı olmayı seven bir burçtur. Aslan karizmatik, ilham verici, yaratıcı, coşkulu, iyimser, oyuncu, komik, eğlenceli olarak tanımlanabilir.

Ateş burcu olarak Aslan enerji doludur. Modaliteye göre sabit bir işaret olarak Aslan, güçlü irade ve kararlılıkla bağlantılıdır.

Aslan burcunun olumsuz yanı, övünen, çocuksu, otoriter olmak, ilgi odağında başka biri varsa incinmiş hissetmektir.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.