Kuzey ay Düğümü Terazi

Çar, 07/27/2022 - 21:59 tarihinde admin tarafından gönderildi

KUZEY AY DÜĞÜMÜ TERAZİ BURCUNDA

Bu yazımızda Terazi burcundaki kuzey ay düğümü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Doğum haritasında kuzey ay düğümü, ruhunuzun bu yaşamda öğrenmek istediği temel yaşam derslerini tanımlar.

Terazi burcundaki kuzey ay düğümü, geçmişte bağımsız, ateşli ve cesur bir insan olduğunuzu gösterir. Bazen eylemlerinizin sonuçlarını düşünmeden hemen harekete geçtiniz. İncelikten yoksundun ve başkalarıyla bir ortaklık içinde işbirliği yapmak senin için zordu.

Bu yaşamda, sizi bir ilişkide denge bulmaya zorlayan birçok yaşam deneyimi olacak. Sıklıkla size önemli hayat dersleri veren ortaklarınız olur. Oldukça rekabetçi bir insansınız ve dünyaya sıfır toplamlı bir oyun olarak yaklaşma eğilimindesiniz. Terazi kuzey düğümü, yolculuğunuza başkalarını da götürürseniz daha hızlı ve daha kolay ilerleyebileceğinizi gösterir . Bu yaşamda, işbirliği yapmayı ve çevrenizde uyum yaratmayı öğrenmelisiniz.

Doğum haritanızda kuzey ay düğümünüz Terazi'deyse, bu otomatik olarak güney ay düğümünüzün Koç'ta olduğu anlamına gelir. Bu konum, kuzey ay düğümünün yedinci evde olmasına biraz benzer.

Doğum haritasında Terazi burcundaki kuzey ay düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Terazi Kuzey Düğümü Yaşam Dersleri

Bunlar, Terazi'deki kuzey ay düğümü ile bu yaşamda ruhunuzun öğrenmek istediği en önemli yaşam derslerinden bazıları:

  • hikayenin diğer tarafını görmek
  • daha işbirlikçi olmak
  • uyum yaratmak
  • adalet bir adalet
  • daha az bencil olmak
  • uyumlu taahhütlü ortaklıkları sürdürmek

Terazi'de Kuzey Düğümü ve Koç'ta Güney Düğümü

Güney ay düğümü Koç'ta ve kuzey ay düğümü Terazi'deyken geçmiş bir savaştı ve şimdiki zamanda barış yaratmanız gerekiyor.

Bu pozisyondaki insanların savaşmayı bırakması gerekiyor . Geçmişte, sık sık büyük baskılara dayanmak ve zorluklardan geçmek zorundaydınız. Sorunları kendi başınıza çözmeye alışkınsınız. Güney ay düğümü Koç'ta olan doğuştan bir savaşçısın.

Koç burcundaki güney ay düğümü genellikle geçmişte yalnız olduğunuzu ve çok bağımsız bir hayat yaşadığınızı gösterir . Bağımsızlık ve özgürlük sizin için hala önemlidir ve bunun sizi anlamlı ilişkiler sürdürmekten alıkoymasına izin vermemek bir meydan okumadır. İhtiyaçlarınızı karşılamakta harikasınız, ancak eşinizi rahat hissettirmek zorunda kaldığınızda, kendinizi sıkışmış hissediyorsunuz.

Kuzey ay düğümü Terazi'de olan bazı insanlar büyürken uyum ve barıştan yoksundu. Yetişkinler olarak, bunun üzerinde çalışmak zorundalar. Genellikle onlara Terazi'nin enerjisinden nasıl yararlanacaklarını öğretebilecek bir rol modelden yoksundular. Terazi burcundaki kuzey ay düğümü, anlayış yerine eleştiri ve cezanın kullanıldığı sert bir yetiştirilme tarzına işaret eder. Belki de ailen sana ihtiyacın olanı sağlamadı ve kendi başına bir şeyler için savaşmak zorunda kaldın. Bu pozisyondaki insanlar bazen duygusal ve savunmasız oldukları için yargılandı.

Kuzey ay düğümü Terazi burcundayken hayatı bir savaş alanı olarak görme eğilimi vardır. Güney ay düğümü Koç burcunda olan insanlar kazanmayı ve birinci olmayı severler. Güçlü bir şekilde dövüşmeye ve rekabet etmeye odaklısınız. İlişkileri de sıklıkla bir rekabet alanı olarak görüyorsunuz.

Terazi burcundaki kuzey ay düğümü, uygun bir partnerle güçlerinizi birleştirirseniz çok daha fazlasını başarabileceğinizi gösteren yaşam deneyimlerine sahip olacağınızı gösterir . Bir karar verirken başkalarının bakış açısını dinlemek yardımcı olabilir - eğer dinlemeye istekliyseniz, eşiniz olayları daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Terazi'deki kuzey düğümü ve Koç'taki güney düğümü, verme ve alma arasında denge kurmanız gerektiğini gösterir. Bu pozisyondaki insanlar egolarına güçlü bir şekilde bağlıdırlar. Egonuza saldırı olarak algıladığınız şeylere karşı çok hassassınız ve olayları kişisel algılama eğiliminiz var. Bir hak duygusu olabilir . Asabi ve dürtüsel olabilirsiniz ve gençken, genellikle Terazi'nin inceliğinden yoksun olabilirsiniz. Ölçeklerdeki kuzey düğümü, bu yaşamda diplomasi becerileri geliştirmeniz gerektiğini gösterir.

Güney ay düğümü Koç'ta ve kuzey ay düğümü Terazi'de olan insanlar bencil davranışlara eğilimlidir. Bu yaşamda, kendi fikirlerinizi ve önceliklerinizi zorlamaktansa, başkalarının ihtiyaçlarını dikkate almaktan daha fazla fayda sağlayabileceğinizi öğrenmelisiniz. Terazi tamamen denge ile ilgilidir. Siz buna karşılık vermeden başkalarının ihtiyaçlarınızı karşılamasını beklemeyin .

Terazi burcundaki kuzey ay düğümü, herkesin hayatının merkezinde olmadığınızı öğrenmeniz gerektiğini ve başkalarını da iyi hissettirmek için çaba göstermeniz gerektiğini önerir . Bencillik bu pozisyonun en büyük tuzaklarından biridir .

Uzlaşmanız gereken durumlarla birlikte geldiğinden, taahhüt sizin için çok zordur. Arkadaşlıklar, aşk, evlilik, doğum haritanız Terazi'deki kuzey ay düğümü ile ruhsal öğrenmenin sahnesi olabilir.

Terazi'de Kuzey Düğümü

Kuzey ay düğümü Terazi burcundayken 'biz' kavramı size geçmişte pek tanıdık gelmiyordu . Terazi, ortaklıkların işaretidir ve buradaki kuzey düğümü ile ortaklıklar arasında gezinmeniz kolay değildir.

Ay ekseninin bu pozisyonuna sahip insanlar genellikle yüksek standartlara sahiptir. Daha azına razı olmazlar ve Terazi'deki kuzey ay düğümünün güçlü yönlerinden biri de birbirine bağımlı olmamasıdır. Yeterli partneri bulduğunuzda, ilişkiyi onlar için de iyi hale getirmek için daha fazla motive olursunuz.

Bağlı ilişkiler, hayatınızdaki en büyük büyümenin gerçekleşebileceği yerdir. Terazi burcundaki kuzey ay düğümü, genellikle bu burcun özelliklerini taşıyan insanları hayatınıza getirir ve onların varlığı sizin de böyle olmanıza yardımcı olur.

Bu yaşamda, başkalarının hedeflerine ulaşmalarına ve ihtiyaçlarını karşılamalarına nasıl yardımcı olacağınızı öğrenmeniz gerekir. Bu süreçte, her şeyi kendi başınıza yapmak zorunda olmadığınızı da öğrenebilirsiniz. Terazi burcundaki kuzey ay düğümü insanının başkalarına güvenmesi ve onlara güvenmesi çok zordur. Uyumlu bir ilişkide bütün, parçaların toplamından daha büyüktür. Sizin de zayıf yönlerinizin olduğunu kabul etmek ve bu alanda güçlü olan kişilerle çalışmak daha fazlasını başarmanıza yardımcı olur.

Kuzey ay düğümü Terazi'de olan çoğu insan, ekip çalışmasına (lider olmadıkça) ve uzlaşmalara karşı güçlü bir dirence sahiptir. Geçmişte kendileri için doğal hale gelen durum bu olduğundan, genellikle kendi başlarına olabilmeyi isterler. İşbirliği yapmayı ve taviz vermeyi öğrenmek de önemlidir. Sabırsız ve dürtüsel olabilirsiniz, bu da başkalarının sizinle işbirliği yapmasını zorlaştırıyor. Terazi uyum yaratmak ve barışı yeniden sağlamak ister ve Koç'un enerjisinde uzun zaman geçirdiyseniz bunu öğrenmek zordur.

Yaptığın her şeyde en iyi olmak istiyorsun. Yüksek enerji seviyeniz var (tabloda başka kısıtlayıcı etkiler olmadığı sürece) ve her zaman yeni bir mücadelenin peşindesiniz. Bu arada, iç dengenizi korumak da önemlidir. Bu pozisyonla duygusal zekanız üzerinde çalışmanız faydalı olacaktır.

İşbirliği yapma ve başkalarını dinleme fikrine açılmazsanız, dar görüşlü ve yalnız kalma tehlikesi vardır. Bencilliğin eşinize zarar verdiğini fark etmemek, çoğu zaman onun gitmesiyle sonuçlanır. Bu pozisyona sahip insanlar, nasıl taviz vereceklerini öğrenene kadar genellikle kendi başlarına kalırlar. Bu, sizi kendinizi geliştirmeye zorlayan acı verici yaşam deneyimlerine yol açabilir.

Terazi burcundaki kuzey düğümünüzle başa çıkmak, hayatınızın ikinci bölümünde genellikle daha kolay hale gelir. Olgunlaştıkça, Terazi'nin güçlü yönlerini geliştirmeye başlarsınız ve Koç giderek daha fazla arka planda kalır. Kendi başına güney düğümünüzü tamamen terk etmeniz gerekmez, ancak daha az etkili hale gelir. Bal ile sirkeden daha çok sinek yakalayabileceğinizi anlamaya başlarsınız.

Terazi'nin özelliklerini geliştirmenize yardımcı olacak etkinliklere katılmak faydalı olabilir. Size nasıl diplomatik, zarif ve işbirlikçi olunacağını öğreten deneyimler istiyorsunuz. Daha çekici olursanız, daha rahat ve huzurlu biri olarak görünürseniz, insanlar size daha fazla ilgi duyacak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaklardır.

Yaratıcı, sanatsal yönünüzle temasa geçmenizi sağlayan hobiler edinmek de yardımcı olabilir.

Kuzey ay düğümünün burcunun yanı sıra, evi de doğum haritanızda nasıl oynandığı üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Terazi'deki kuzey düğümünüzün nasıl oynayacağına dair daha fazla ayrıntı eklediğinden, kuzey düğümüne bakan herhangi bir gezegene dikkat edin.

Astrolojide Ay Düğümleri

Ay'ın düğümleri, gerçekte var olmamalarına rağmen, doğum haritasında büyük önem taşır. Kuzey düğümü ve güney düğümü olmak üzere iki ay düğümü vardır. Bu noktalar, Ay'ın yörüngesi ile ekliptik arasındaki kesişme noktası olarak hesaplanır.

Ay düğümleri, Zodyak'ın her burcunda yaklaşık 18 ay geçirir. Bu, yörünge sürelerinin yaklaşık 18,6 ay olduğu anlamına gelir. Kuzey düğümü ve güney düğümü Rahu ve Ketu olarak da adlandırılır.

Ay düğümleri astrolojide neyi temsil eder?

Doğum haritasında kuzey ay düğümü , bu enkarnasyonda öğrenmeniz gereken derslerin neler olduğunu gösterir. Güney ay düğümü geçmişinizi, zaten başarılı olduğunuz şeyleri gösterir. Reenkarnasyona inanmıyorsanız, düğümlere erken yaşamınız ve çocukluğunuz gibi davranabilirsiniz ve kuzey düğümü yaşlandıkça daha sonra büyüyeceğiniz yön olarak kabul edebilirsiniz.

Haritanızı anlamak söz konusu olduğunda kuzey ay düğümü anahtardır. Bu nokta nadiren kolay enerji akışı olan bir alandır. Tam tersine, çoğu insan gençken kuzey ay düğümünün temsil ettiği yaşam alanı ve özellikleri ile mücadele eder. Derinlerde, yaşamınız kuzey düğümünüzle aynı hizadaysa, sizi mutlu ve tatmin eder. Gezegenler, kuzey ay düğümüyle kavuşum ya da açı yapan da, doğum haritasındaki kuzey ay düğümünü analiz ederken önemlidir.

Aynı zamanda, güney ay düğümünüze geri çekilmek için güçlü bir çekim var. Güney ay düğümü sizin konfor bölgenizdir, tanıdık gelir, ancak zaten iyi yaptığınız şeyleri tekrarlamaya devam ederseniz büyüyemezsiniz.

Astrolojide Terazi Burcu

Terazi uyumun işaretidir. Teraziler, her koşulda, hatta bazen kendi iç dengelerini yok etme pahasına dengeyi yaratmaya (veya yeniden kurmaya) çalışır.

Astrolojide bu burç hakkında bilmeniz gereken en önemli şeyler nelerdir?

Terazi, Venüs tarafından yönetilir ve aşk ve güzellik gezegeni ile ilişkili bir işaret olarak Terazi, hem estetik hem de ilişkilerde uyum ile karakterizedir. Terazi, ortaklığın işaretidir. Barış, adalet, adalet istiyor. Hiçbir şey Terazi'yi çatışmalardan ve bir karar vermeleri gerektiğinden daha fazla bunaltmaz.

Terazi, entelektüel bağlantıya ve sosyalleşmeye çok önem veren bir hava işaretidir. Bu işaret, mükemmel sosyal beceriler, zarafet, zarafet, çekicilik, karizma ile karakterizedir. Terazi harika bir müzakerecidir ve barışı yeniden sağlama yeteneğine sahiptir.

Modaliteye göre, Terazi kardinal bir işarettir.

Terazi'nin zayıf yönlerinden bazıları kararsızlık, çatışmalardan kaçınma, kendine acıma, suçluluk, yüzeysel olmadır.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.